Misyon , Vizyon , Değerler

Akartaş Holding olarak çeşitli sektörlerde ve iş kollarında faaliyet gösteren bir şirket yapısına sahibiz. Her ne kadar Holding yapısı içindeki şirketlerin farklı misyon ve vizyonları bulunuyorsa da her biri aynı değerler çatısı altında bir araya geliyor. Şirketlerimizin hepsi aynı amaca, aynı iş kalitesine odaklanmış; şeffaf olmayı, gelişmeyi ve ilerlemeyi hedef edinmiştir.

Denizcilik ve lojistik sektörlerinde faaliyet gösteren kuruluşlarımız kiracılara ve armatörlere olduğu kadar gemilere ve lojistik araçlarına da sürekli hizmet vermeyi sürdürmekteler. Denizcilik ve lojistik büyük ve ciddi çabalar gerektiren işlerdir. Bunun bilincinde olarak ahlaki sıkı ilkeler ve standartlar çerçevesinde hizmet sunuyor, çevreye ve güvenliğe büyük önem veriyoruz ve böyle yapmayı sürdüreceğiz. Daha çok insanı ailemize katarak, daha çok gemiye yatırım yaparak, ilişki ağımızı daha da genişleterek bu yolda yürümeye devam edeceğiz.

İnşaat alanında yüksek teknik mühendisliği gerektiren projelerimizi gerçekleştirmeyi sürdüreceğiz; teknik yapıyı mimarlık sanatıyla bütünleştirerek basit ama sofistike yapılar inşa edeceğiz. Önde gelen bir inşaat kuruluşu olarak mükemmelliğin demire ve taşa dönüştüğü eserler yaratacağız.

Bilişim sektörümüz iş alanında farklı müşterilerin özel gereksinimlerine yanıt vermeyi sürdürüyor. Neye gereksinim duyulduğu konusunda bilinçliyiz ve bu yolda çalışmalar yapmaktayız.